Wandzel-Dachy. Michał Wandzel.

ul 3 Maja 54, 44-240 Żory tel. 608-846-551

ZTK Sp. z o.o. w Żorach

ZTK Sp z o.o. w Żorach ul Okrężna. Zamontowano na dachu budynku socjlanego styropapę o grubości 10 cm wraz z nałożeniem papy termozgrzewalnej. Zastosowanie styropapy miało za cel ocieplenie istniejacego już dachu (z płyt betonowych). Wykonano rynny i rury spustowe typu PVC firmy BRYZA. Ponadto na budynku hali napraw samochodów ciężarowych wymieniliśmy rynny i rury spustowe modernizując odpływ wody z dużej powierzchni dachu.

Doradzamy

Jeżeli nie wiesz jak zacząć,
masz projekt,
udzielamy fachowych porad w zakresie:

  • Doboru materiału  pokryciowego 
  • Wyboru technologii
  • Wyceny, kosztorysu realizacji dachu.

Zapytaj nas

Dbamy o jakość

Zaletą firmy Wandzel Dachy jest wysoka jakość świadczonych usług.  
Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy rzetelnie i terminowo, dzięki czemu zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów. Rzetelnie i zgodnie ze sztuką realizujemy usługi dla każdej wielkości obiektu.

Więcej

 

Tradycja i nowoczesność

"Wandzel Dachy" powstała aby kontynuować wielopokoleniową tradycję w zakresie usług budowlanych a szczególnie działań związanych z wykończeniami dachów. Szczególnie dbamy o to by nasze działania były rzetelne poprzez certyfikaty izb rzemieślniczych oraz odpowiednią ich ocenę. Nowoczesne podejście do nowych technologii realizujemy poprzez stały rozwój kompetencji naszych specjalistów. Współpracujemy spełniając wysokie normy z wieloma uznanymi na rynku producentami materiałów budowlanych.