Wandzel-Dachy. Michał Wandzel.

ul 3 Maja 54, 44-240 Żory tel. 608-846-551

Braas

BraasBraas super-dekarz

 Komponenty systemu dachowego Braas oferują Państwu pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wynik: zamiast zwykłego dachu otrzymują Państwo inteligentny, zorientowany na przyszłość system dachowy.

Icopal

IcopalMateriały hydroizolacyjne.

Grupa ICOPAL to światowy lider w dziedzinie materiałów hydroizolacjyjnych działający na rynku budowlanym od roku 1876.
Oferta Grupy ICOPAL Polska obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, począwszy od nowoczesnego Systemu Bezpieczny Fundament Icopal do zabezpieczenia fundamentów, poprzez termoizolację podłóg, dachów i ścian,

Bryza

BryzaBryza

BRYZA to system rynnowy wprowadzony do obrotu z początkiem 2004 roku.
Spostrzeżenia poczynione wobec funkcjonujących systemów, pozwoliły stworzyć innowacyjny produkt eliminujący niedoskonałości już istniejących. Wiedza inżynierska, nowoczesne technologie oraz komponenty najwyższej jakości poparte długoletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, zaowocowały stworzeniem doskonałego produktu oraz niezawodnej marki, wnosząc najwyższą jakość w tym segmencie. Dewizą producenta jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów pod względem technicznym, praktycznym i estetycznym. Wygląd staje się coraz ważniejszym kryterium decydującym o zastosowaniudanego materiału, producent jednak nie zapomina o wysokiej jakości swoichproduktów.

Lindab

Lindab

Systemy rynnowe, profile stalowe.

Lindab to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.

Obszar działania Grupy dzieli sie na trzy główne działy: Lindab Profile (produkty stalowe dla budownictwa), Lindab Wentylacja (systemy wentylacji kanałowej) i Hale stalowe (gotowe prefabrykowane hale stalowe). Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, łatwość montażu, zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wszystkie produkty Lindab wytwarzane są ze szczególną dbałością o środowisko, w oparciu i w zgodzie z europejskimi normami jakości, z materiału w pełni poddawanego procesowi recyklingu.

Blachotrapez

BalchotrapezBlachotrapez 

W 1970 roku powstała firma dekarska założona przez Jana i Teresę Luberda.
Wykonując krycie dachów, montaż rynien i obróbek wykonywanych we własnym warsztacie nieustannie rozwijała się powiększając liczbę zatrudnionych pracowników. Dzięki pracowitości, wytrwałości i góralskiej zawziętości zdobyli doświadczenie i wiedzę, która pozwoliła rozwinąć swoją firmę, dając zatrudnienie wielu mieszkańcom okolicy. W tym kształcie pracowała do 1990r. Wtedy to wychodząc na przeciw potrzebom rynku stała się firmą produkcyjno – handlową, której kontynuacją jest jej obecny wygląd.

Dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w branży pokryć dachowych nieustannie wprowadzała nowe i nowoczesne technologie oraz nowe materiały i surowce (np. alucynk - jako pierwsi w Polsce ).

Velux

VeluxPrestiżowa grupa specjalistów.

Stowarzyszenie VELUX Team, zainicjowane przez doradców technicznych VELUX Polska istnieje już ponad 5 lat.
Celem jego działania jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne. Szkolenia odbywają się regularnie na budowach w mniejszych grupach inne mają charakter specjalnie zorganizowanych spotkań.

Fakro

FakroSystemy okien dachowych.

FAKRO jest producentem szerokiej gamy wyrobów, które umożliwiają komfortowe zamieszkiwanie na poddaszu.

Nexler

Nexler Nexler

Zakład Materiałów Hydroizolacyjnych NEXLER w Jaśle należy do Spółki LOTOS Asfalt.

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. to lider na polskim rynku producentów asfaltów oraz jeden z największych wytwórców tego produktu w Europie. Asortyment oferowanych przez spółkę produktów obejmuje także asfalty przemysłowe, przeznaczone głównie do produkcji pap i materiałów hydroizolacyjnych.