Wandzel-Dachy. Michał Wandzel.

ul 3 Maja 54, 44-240 Żory tel. 608-846-551

Lindab

Lindab

Systemy rynnowe, profile stalowe.

Lindab to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.

Obszar działania Grupy dzieli sie na trzy główne działy: Lindab Profile (produkty stalowe dla budownictwa), Lindab Wentylacja (systemy wentylacji kanałowej) i Hale stalowe (gotowe prefabrykowane hale stalowe). Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, łatwość montażu, zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wszystkie produkty Lindab wytwarzane są ze szczególną dbałością o środowisko, w oparciu i w zgodzie z europejskimi normami jakości, z materiału w pełni poddawanego procesowi recyklingu.

Czyszczak. Stal nierdzewna.Obszary Działania:

Wentylacja:

Systemy kanałowe z akcesoriami oraz rozwiązania w zakresie wentylacji, ogrzewania oraz chłodzenia w celu kontroli klimatu wewnętrznego.

Profile:

Stalowe systemy rynnowe, blachy dachowe profilowane, blachy dachowe z posypką, blachy płaskie na rąbek, blachy trapezowe, kształtowniki stalowe, elementy konstrukcji szkieletowej do budynków stalowych.

Hale stalowe:

Prefabrykowane hale stalowe. Kompletne rozwiązania dla budynków halowych obejmujące konstrukcje stalowe, blachy dachowe i elewacyjne, systemy rynnowe , obróbki i akcesoria.