Wandzel-Dachy. Michał Wandzel.

ul 3 Maja 54, 44-240 Żory tel. 608-846-551

Nexler

Nexler Nexler

Zakład Materiałów Hydroizolacyjnych NEXLER w Jaśle należy do Spółki LOTOS Asfalt.

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. to lider na polskim rynku producentów asfaltów oraz jeden z największych wytwórców tego produktu w Europie. Asortyment oferowanych przez spółkę produktów obejmuje także asfalty przemysłowe, przeznaczone głównie do produkcji pap i materiałów hydroizolacyjnych.

NexlerW swoim asortymencie Zakład Materiałów Hydroizolacyjnych NEXLER posiada innowacyjną linię produktową pap elastomerobitumicznych, jak również produkty przeznaczone dla firm wyspecjalizowanych w hydroizolacji obiektów inżynierskich. Producentem pap marki NEXLER jest lider polskiego rynku asfaltów drogowych LOTOS Asfalt Sp. z o.o.


Spółka LOTOS Asfalt powstała w 2004 roku i od początku koncentruje swoją działalność na produkcji i handlu asfaltami drogowymi, asfaltami przemysłowymi, emulsjami i specyfikami asfaltowymi. Obok produkcji pap wykorzystywanych w drogownictwie, co dla firmy oznacza naturalne uzupełnienie oferty asfaltów, NEXLER w swym asortymencie posiada różnorodne papy elastomerobitumiczne mające szerokie zastosowanie w budownictwie.

Długoletnie doświadczenie wyniesione z Grupy LOTOS, a także nowoczesna technologia, wysoka jakość produktów i obsługi klienta pozwalają z powodzeniem realizować Jednostce Biznesu Materiały Hydroizolacyjne przyjętą przez LOTOS Asfalt misję.